Dlaczego warto ćwiczyć z Fitnoteq?

Czytaj

Dlaczego warto ćwiczyć z Fitnoteq?

Temat związany z ćwiczeniami w domowych warunkach zawsze będzie wzbudzał sprzeczne emocje, zachęcał do dyskusji, będzie miał swoich zwolenników i w równej mierze przeciwników. Zawsze znajdą się argumenty przemawiające za i przeciw, tak samo jak zawsze znajdą się osoby, chętnie korzystające z aplikacji z treningami, które są specjalnie stworzone do zastosowania w domu.

Przyczyny takiego rozwiązania są różne, ale w większości przypadkach jest to brak możliwości czasowych, a także rozłożenia wszystkich obowiązków i prac dnia codziennego w połączeniu z dodatkowymi zajęciami. Jeśli nie masz w okolicy Fitness Klubu, samo przemieszczenie się, zajmuje często więcej czasu niż pobyt w klubie. Dlatego wychodząc naprzeciw tym właśnie potrzebom, została stworzona wyjątkowa i innowacyjna aplikacja Fitnoteq. To program zawierający w sobie kilkanaście różnorodnych treningów, o różnym poziomie zaawansowania i trudności, począwszy od treningów wzmacniających i modelujących sylwetkę, poprzez treningi funkcjonalne i wytrzymałościowe, kończąc na ćwiczeniach mentalnych i prozdrowotnych. To pierwsza taka aplikacja, zrzeszająca w sobie tylu różnych i profesjonalnych trenerów i treningów, że nie ma możliwości aby nie znaleźć czegoś dla siebie. Trenerzy są niezwykle charyzmatyczni i bardzo dobrze przygotowani, przez co poziom motywacji jest bardzo wysoki. Ćwicząc z nami, trenujesz w dobrze znanej sobie przestrzeni, domowej i przyjaznej atmosferze, intymność i komfort ćwiczącego jest zachowany – tylko Ty i Twój trener. Trenujesz kiedy chcesz, wybierając dla siebie najbardziej dogodny czas, nie czujesz skrępowania ani stresu.

Dopasowujesz trening do swoich możliwości kondycyjnych i preferencji. Oprócz Twojego zaangażowania podczas treningu, co z pewnością zaowocuje szybkimi efektami, masz możliwość zapisywania swoich zmagań, sprawdzania swoich postępów – wszystko w bardzo łatwy, czytelny i przystępny sposób. Aplikacja jest tak stworzona, aby stała się dla Ciebie przyjemną i przyjazną pomocą w osiąganiu wytyczonych celów związanych z poprawą kondycji fizycznej. Nie ma się co zastanawiać…po prostu zacznij trenować z Fitnoteq. Trenuj z Nami!

Marta Ziółkowska
instruktor fitness